رئیس ستاد اجرایی انتخابات حزب اعتماد ملی اسامی نامزدهای این حزب در 28 استان کشور را اعلام کرد.

مسعود سلطانی‌فر، رئیس ستاد اجرایی انتخابات حزب اعتماد ملی در گفتگو با مهراسامی  نامزدهای این حزب را برای حضور در انتخابات 24 اسفند به این شرح اعلام کرد.

حوزه انتخابیه تهران بزرگ

1- حجت الاسلام منتجب نیا

2- اسحاق جهانگیری

3- فاطمه کروبی

4- مسعود سلطانی فر

5- اسماعیل گرامی مقدم

6- ابوالفضل شکوری

7-جواد اطاعت

8- الیاس حضرتی

9- وحید محمودی

10- ابراهیم اصغرزاده

11-   محمد قمی

12- حجت الاسلام اسدالله کیان ارثی

13- حجت الاسلام  مجید انصاری

14- اعظم سقطی

15- نجمه گودرزی

16- سید کامل تقوی نژاد

17- محمدرضا راه چمنی

18-  حسن عابدی جعفری

19- علیرضا رحیمی

20- رضا طلایی نیک

21- اختر درخشنده

22- مهدی رسول پناه

23- سید محمد صدر

24- عباسعلی زالی

25- نجفقلی حبیبی

26- بهزاد قره یاضی

27- الهه راستگو

28- سلمان صفوی

29- آرش حبیبی

30 - عادل آذر


1- استان تهران

حوزه انتخابیه کرج:1- احمدعلی مختاری  2- شفیع خورشیدی / حوزه انتخابیه هشتگرد: سیدعلی حسینی/   حوزه انتخابیه دماوند: محسن صفری/ حوزه انتخابیه ورامین: علا‌ء


2- استان همدان:

حوزه انتخابیه همدان: محمدجواد هاشمی‌فرا / حوزه انتخابیه اسدآباد: مصطفی فخرایی / حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: مهندس علی یعقوبی / حوزه انتخابیه تویسرکان: محمدامین جلیلوند / حوزه انتخابیه نهاوند: آقای مهدی سنایی


3- استان آذربایجان‌غربی:

حوزه انتخابیه ارومیه: 1- خانم رویا محمدزاده حیدرلو،2- علی ملا‌زاده،
3- لطف‌عطا / حوزه انتخابیه ماکو: غلا‌مرضا جلیل‌زاده

/ حوزه انتخابیه میاندوآب: ‌ 1- دکتر محسن راثی،2- ظفر محمدی / حوزه انتخابیه مهاباد: عبدالرحیم نوربخش  / حوزه انتخابیه پیرانشهر: محمدعلی پرتوی


4- استان کرمانشاه:

حوزه انتخابیه کرمانشاه: 1- هدایت‌الله فرهادی،2- دکترجهانبخش امینی 3- دکتر جهانگیر کرمی / حوزه انتخابیه کنگاور: حجت‌الله رستگار


5- استان بوشهر:

حوزه انتخابیه بوشهر،گناباد وبندردیلم: حسن قائدزاده / حوزه انتخابیه دشتستان: جوانشیر کدخداپور


6- استان چهارمحال و بختیاری:

حوزه انتخابیه شهرکرد: مهندس نصرالله ترابی / حوزه انتخابیه اردل و فارسان: محمدمراد رئیسی


7- استان یزد:

حوزه انتخابیه یزد: علی‌اکبر اولیا / حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش


8- استان اصفهان:

حوزه انتخابیه خمینی‌شهر: دکتر فریدون الهیاری / حوزه انتخابیه کاشان: دکتر محمد زارع / حوزه انتخابیه نطنز: دکتر باغبانیان


9- استان کهکیلویه و بویراحمد:

حوزه انتخابیه گچساران: غلا‌مرضا تاجگردون / حوزه دهدشت: لطیف رستاد


10- استان خراسان شمالی:

حوزه انتخابیه بجنورد: مهدی شهریاری


11- استان کرمان:

حوزه انتخابیه کرمان: ‌


1- محمدعلی کریمی،2- دکتر فدایی علی‌آبادی / حوزه انتخابیه کهنوج: مختار وزیری / حوزه انتخابیه زرند: دکتر محمد امیری


/ حوزه انتخابیه شهر بابک: دکتر سالا‌ری / حوزه انتخابیه جیرفت: دکتر یحیی کمالی‌پور / حوزه انتخابیه بم: دکتر اصغر مکارم


حوزه انتخابیه سیرجان: حسن‌پور/ حوزه انتخابیه رفسنجان: حسین هاشمیان


12- استان ایلا‌م:

حوزه انتخابیه ایلا‌م و شیروان و چرداول: دکتر داریوش قنبری / حوزه انتخابیه مهران و ایوان: معروف بسطانی ‌


13- استان سمنان:

حوزه انتخابیه سمنان: دکتر مصطفی کواکبیان


14- استان مازندران:

حوزه انتخابیه ساری: ‌


1- علی اسدی،2- علی‌اصغریوسف‌نژاد / حوزه انتخابیه بهشهر: علی‌اصغر رحمانی / حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار:


1-‌ولی رعیت، 2-دلا‌ور بزرگ‌نیا / حوزه انتخابیه بابلسر: دکتر رحمت‌الله قلی‌پور / حوزه انتخابیه چالوس و نوشهر: دکتر انوشیروان محسنی / حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر: حمید شکوهی / حوزه انتخابیه بابل: 1- محسن نریمان،2- سیدمظاهر کیانژاد


15- استان فارس:

حوزه انتخابیه شیراز:


1- سید عبدالرزاق موسوی،2- سیداحمدرضا دستغیب 3- جواد عرفان‌منش،4- مسعود رضایی / حوزه انتخابیه لا‌مرد: سیدحبیب حسینی‌المدنی / حوزه انتخابیه فسا:‌ حاج یحیی تهمتن / حوزه انتخابیه آباده و بوانات: علی‌رضا فرود / حوزه انتخابیه کازرون: غلا‌مرضا دهقان‌ناصر‌آبادی


16- استان هرمزگان:

حوزه انتخابیه بندرعباس: 1- سیدمصطفی ذوالقدر،2- علی دیرباز،3- علا‌ء عزیزی / حوزه انتخابیه بندرلنگه: سیدعبدالله حسینی


/ حوزه انتخابیه میناب: دکتر علی‌معلمی‌پور


17- استان زنجان:

حوزه انتخابیه زنجان: 1- دکتر سعدالله نصیری‌قیداری،2- جمشید انصاری / حوزه انتخابیه خدابنده : سیدابوالحسن رضوی


18- استان قزوین:

حوزه انتخابیه قزوین: داوود محمدی


19- استان گلستان:

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا‌:1-محمدحسینعلی‌اصغری،2-سیدسبحان حسینیحیدرآباد / حوزه انتخابیه رامیان- آزادشهر: مهندس غلا‌معلی کوهساری /حوزه انتخابیه بندرترکمن- کردکوی - بندرگز: یوسفعلی رستمانی / حوزه انتخابیه گنبدکاووس: نقدی‌گل‌چشمهحوزه انتخابیه علی‌آباد کتول: متعاقبا اعلا‌م می‌شود. / حوزه انتخابیه مینودشت، کلا‌له، گالیکش: متعاقبا اعلا‌م می‌شود.


20- استان خوزستان:

حوزه انتخابیه اهواز:1- محمد تقی‌زاده،2- سیدرسول موسوی3- دکتر محمدرضا موالی‌زاده / حوزه انتخابیه شوش: علی رحیمی‌فر

حوزه انتخابیه رامهرمز: مان گشتی / حوزه انتخابیه آبادان:1- غلا‌مرضا فیروزی،2- سیده فرحناز داوری / حوزه انتخابیه ایذه و باغملک: محسن اورکی / حوزه انتخابیه بهبهان: محمودرضا ضرغامی / حوزه انتخابیه ماهشهر: جمال درویش


21- استان خراسان‌رضوی:

حوزه انتخابیه مشهد:1- دکتر حسین آفریده، 2-مهندس حسین امینی، 3- دکتر غلا‌مرضا تندیسه،4 - معصومه فریدونی،5 - محمدعلی موهبتی /. حوزه انتخابیه نیشابور:1- غلا‌محسین مظفری،2- مطهره سخاوتی / حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه: علی خوش‌خو / حوزه انتخابیه قوچان: علی‌اکبر شعبانپور / حوزه انتخابیه چناران و طرقبه: سیدعلی افخمی / حوزه انتخابیه کاشمر و بردسکن: محمدرضا خباز/ حوزه انتخابیه سبزوار: دکتر علی سبحانی


22- استان خراسان‌جنوبی:

حوزه انتخابیه بیرجند: محمد آیتی / حوزه انتخابیه قائنات: علی اسماعیلی


23- استان گیلا‌ن:

حوزه انتخابیه رشت: 1- دکتر رمضانعلی صادق‌زاده،
2- محمدعلی کیوان‌محمدی / حوزه انتخابیه لا‌هیجان و سیاهکل: دکتر کامران احمدیان / حوزه انتخابیه رودسر: کاظم کسرایی / حوزه انتخابیه انزلی: هادی حق‌شناس / حوزه انتخابیه فومن: زهرا نظری


24- استان لرستان:


حوزه انتخابیه خرم‌آباد: 1- نورمحمد فردی‌بیرانوند،2- حاج محمد بهاروند / حوزه انتخابیه کوهدشت: علی‌محمد سوری‌لکی

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حاج غلا‌مرضا عبدالوند / حوزه انتخابیه سلسله و دلفان: علی آل‌کاظمی / حوزه انتخابیه بروجرد: محمدحسین ستاری


25- استان سیستان و بلوچستان:


حوزه انتخابیه زاهدان: 1- پیمان فروزش،2- عادل مزاری / حوزه انتخابیه چابهار: یعقوب جد‌گان / حوزه انتخابیه سراوان: حمیدرضا کبدانی / حوزه انتخابیه خاش: دکتر سعید شهنوازی / حوزه انتخابیه ایرانشهر: حجت‌الا‌سلا‌م غلا‌م‌محمد جهانگیری


26- استان کردستان:


حوزه انتخابیه مریوان: اقبال محمدی / حوزه انتخابیه سنندج: 1-عیسی آذرگر، 2-عبدالجبار کرمی / حوزه انتخابیه قروه: دکتر محمدی شرف‌بیانی


27- استان آذربایجان شرقی:


حوزه انتخابیه تبریز:1- دکتر محمدرضا اسلا‌می2- دکتر مسعود پزشکیان3- دکتر شکور اکبرنژاد4- حجت‌الا‌سلا‌م‌والمسلمین هادی غفاری5- دکتر محمدحسین لواسانی6- آقای عیسی علمی


حوزه انتخابیه میانه:سیدحسین هاشمی / حوزه انتخابیه هشترود:دکتر محبوب حضرتی / حوزه انتخابیه سراب:مجید نصیرپور


حوزه انتخابیه بناب:صدیق بناب


28- استان اردبیل:


حوزه انتخابیه خلخال:خانم مهرانگیز مروتی / حوزه انتخابیه گرمی:میرقسمت موسوی‌اصل / حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار:عباس جهانگیری‌زاده

 
 
 

فهرست كانديداهاي اين جبهه در 30 استان كشور به شرح زير اعلام شده و انتظار مي‌رود در شهرستان‌هايي كه نامزد جبهه متحد اصولگرايان معرفي نشده، به زودي معرفي و وارد گردونه رقابت‌هاي انتخاباتي شود.
جبهه متحد اصولگرايان دربرگيرنده طيف هاي اصلي اصولگرا و از جمله گروه هاي 18 گانه جبهه پيروان خط امام و رهبري، جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي، اصولگرايان تحولخواه، رايحه خوش خدمت و حاميان دولت و برخي ديگر از عناصر موثر و اثر گذار در جريان اصولگرا است كه طي سال هاي گذشته نقش چشمگيري در پيروزي و كارآمدي اصولگرايان در عرصه هاي مختلف و انتخابات داشته اند.
فعالان جبهه متحد اصولگرايان طي سال جاري با برگزاري نشست هاي متعدد موفق شدند بزرگترين ائتلاف را در جريان اصولگرا تحقق بخشند.
اسامي نامزدهاي معرفي شده با عنوان جبهه متحد اصولگرايان به تفكيك استان ها به شرح ذيل است:

1) استان آذربايجان شرقي:
تبريز: تاج‌الديني، فرهنگي، متفكر، آزاد، برپور، خانم شايق، ابراهيمي.
بناب: ضياءالله عزازيي.
سراب: رضا رسولي.
ملكان: شهروز افخمي.
ميانه: سيدبهلول حسيني، مهدي اسماعيلي.
بستان‌آباد: سليمان اميري.
كليبر: فتحي‌پور.
ورزقان: رضا علي‌زاده.
اهر: ولي‌الله ديني.

2) استان آذربايجان غربي:
اروميه: خانم راضيه پورحيدري، فتح‌نژاد، بيت‌الله جعفري.
مياندوآب: محبي‌نيا، اسدي.
مهاباد: سيدابراهيم نوربخش.
نقده: محمدباقر بهادري.
سردشت: قادري.

3) استان اردبيل:
اردبيل: جواد صبور، نوعي‌اقدم، قاسم محمدي.
پارس‌آباد: سليمان فهيمي.
گرمي: اسماعيلي، نيكنام.
مشكين‌شهر: ولي‌ ملكي.

4) استان اصفهان:
اصفهان: فولادگر، رهبر، مقتدايي، فيروز اصلاني.
فلاورجان: احمد اسماعيلي.
سميرم: جعفري.
نائين: حسني.
برخوار و ميمه: سيدمحمود حسيني.
شهرضا: عوض حيدرپور شهررضايي.
مباركه: سيدعلي‌محمد موسوي.
نجف‌آباد: سعادت.
اردستان: طباطبايي‌نژاد، فرهادي.
لنجان: كوهكن.
كاشان: گرانمايه‌پور.
فريدن: بهمن محمدي.
گلپايگان: نكونام.

5) استان ايلام:
ايلام: فريدون همتي، علي‌اكبر بسطامي.
دهلران: عبد سبزي.

6) استان بوشهر:
بوشهر: عبدالكريم جميري.
دشستان: ايرج‌زاده.
كنگان، دير: موسي احمدي.
دشتي و تنگستان: نمازي.

7) شهر تهران:
غلامعلي حداد عادل/مرتضي آقاتهراني/فاطمه آليا/لاله افتخاري/رضا اكرمي/زهره الهيان/اسدالله بادامچيان/محمد رضا باهنر/احمد توكلي/
روح‌الله حسينيان/فاطمه رهبر/حميد رسايي/علي اصغر زارعي/علي‌رضا زاكاني/پرويز سروري/نسرين سلطانخواه/شهاب‌الدين صدر/طيبه صفايي/علي عباسپور/حسن غفوري فرد/حسين فدايي/حميدرضا كاتوزيان/محمد كوثري/مهدي كوچك‌زاده/عليرضا مرندي/غلامرضا مصباحي مقدم/علي مطهري/الياس نادران/حسين نجابت و بيژن نوباوه.

8) استان چهارمحال و بختياري:
شهركرد: رئيسي.
فارسان: نورالله حيدري.
بروجن: سلطاني، ميرزايي.

9) استان خراسان جنوبي:
بيرجند: سيدحسين ابراهيمي.
نهبندان و سربيشه: محمدعلي اربابي.
قائنات: قرباني.
فردوس و طبس: محمدكريم عابدي.

10) استان خراسان شمالي:
بجنورد: ثروتي، براتي‌زاده.
شيروان: حسيني‌نژاد.
اسفراين: هادي قوامي.

11) استان خراسان رضوي:
مشهد: فاكر، خانم شريعتي، كريمي، قاضي‌‌زاده، آريامنش.
سبزوار: محسني، احمد بزرگيان.
كاشمر: اسكندري.
تربت حيدريه: توسلي‌زاده، رضايي.
فريمان: سيدحسن حسيني.
تربت جام: اسداللهي.
طرقبه: دهقان.
قوچان: رستمي.
درگز: رزميان.
نيشابور:همت‌آبادي، سبحاني‌نيا.
خواف و رشتخوار: حسن‌نژاد.
گناباد: مدني.

12) استان خوزستان:
اهواز: جوبيري، سوداني، فلسفي، سعدي، صالح‌پور.
شوش: سيدجاسم ساعدي.
آبادان: محمد گذاري، رابطي، دهدشتي.
بهبهان: سيدمحمد مدرس موسوي.
شوشتر: باقر بورد.
ايذه و باغملك: سيدهادي طباطبايي.
خرمشهر: عقيلي.
رامهرمز و رامشير: اقبال محمديان.
شادگان: مجيد ناصري‌نزاد.
مسجد سليمان: احمدرضا حاجتي.
بندر ماهشهر: صالحي‌زاده.

13) استان زنجان:
زنجان: اجلي.
ماه‌نشان: عبداللهي.
ابهر: مرسلي.

14) استان سمنان:
سمنان: هادي دوست‌محمدي.
شاهرود: حسيني شاهرودي.
دامغان: حسن سبحاني، ملك‌محمدي.

15) استان سيستان و بلوچستان:
زاهدان: حسينعلي شهرياري.
زابل: عباسعلي نورا.
سراوان: هدايت ميرمرادزهي.
چابهار: عبدالغفور ايران‌نژاد.
خاش: محمدسعيد شهنوازي.
ايرانشهر:جهانگيري.

16) استان فارس:
شيراز: سيدحسين ذوالانوار، دستغيب، خرسنديان، قادري.
جهرم: ارجمندي.
استهبان: پيش قدم، سقايي.
لامرد: محمد علي حياتي.
فسا: دوگاني.
داراب: نبي الله احمدي.
سروستان: كوهي، طهماسبي، دهقان.
مرودشت: قبادي.
لارستان: محبي.
كازرون: شاهين محمد صادقي.
آباده: شادماني.
فيروزآباد: سيد يونس موسوي سرچشمه.
سپيدان: سيدعنايت الله هاشمي.

17) استان قزوين:
قزوين و آبيك: سيدمحمدحسن ابوترابي، محمد دوست.
بوئين‌زهرا: عباسپور.

18) استان قم:
قم: علي لاريجاني، آشتياني، بنايي.

19) استان كردستان:
سنندج: سيداحسن علوي، سيدخالد حسيني، مظفر جباري، تحصرزاده.
سقز: سعدالله نقش‌بندي، اميد قادري.
مريوان: ناصر محمدي، علي كريمي.
بيجار: جعفري، سيدمحمد بياتيان.
قروه: اميني، جباري.
ديواندره و كامياران: مظفر سهرابي، علوي.
20) استان كرمان:
كرمان: كرمي.
رفسنجان: محمد حسيني.
بافت: پيش‌بين.
بم: غضنفرآبادي.
زرند: جعفري.
سيرجان: سيداحمد حسيني.
كهنوج: اميري.
شهر بابك: حسين‌رضا حسيني.
كرمان و راور:عرب‌پور.
21) استان كرمانشاه:
كرمانشاه: كرمي‌راد، پولكي، محسني.
گيلانغرب: تجري
اسلام‌آباد: ماشاءالله حاتمي.
كنگاور: سيدجواد زماني.
سنقر: دكتر محبي.
پاوه: سيدفتح‌الله حسيني.

22) استان كهگيلويه و بويراحمد:
ياسوج: هدايت‌خواه.
دهدشت: بزرگواري.
گچساران: سيدقدرت‌الله حسيني.

23) استان گلستان:
گرگان: سيدعلي طاهري، سيدهادي حسيني.
علي‌آباد: سيدحسن سيدي.
مينودشت: سيدمجتبي حسيني.
گنبد كاووس: سليمان عباسي.
بندر گز، كردكوي: سيداحمد علوي.
راميان: مرادعلي منصوري.

24) استان گيلان:
رشت: خانم نيك‌صفت، آقازاده، كوچكي‌نژاد.
لاهيجان: صابر هميشگي.
آستارا: نعمتي.
آستانه: خيرخواه.
انزلي: خسته‌بندي.
رودبار: مرعشي.
رودسر: عباسي.
صومعه‌سرا: دلخوش.
لنگرود: مولايي.
تالش: محمد ياري.

25) استان لرستان:
خرم‌آباد: ملكشاهي‌راد، آقامحمدي.
كوهدشت: علي شاهرخي‌ قبادي.
اليگودرز: مصطفي سليماني.
درود و ازنا: عزت‌الله دهقاني.
بروجرد: يحيوي، بروجردي.
پلدختر و ملاوي: شاهرخي.
دلفان: محمد محمدي.

26) استان مازندران:
ساري: صباغ، سيدرمضان شجاعي.
رامسر: نيكنام.
نور و محمودآباد: ناطق‌ نوري.
بابل: علي‌اكبر ناصري، قاسم‌زاده.
بهشهر: احمد مقيمي.
نوشهر: صلاحي.
آمل: يوسفيان.
قائم‌شهر: عزت‌الله اكبري.
بابلسر: مقداد نجف‌نژاد.

27) استان مركزي:
اراك: عباس رجايي، شريفي.
خمين: امرالله موسوي.
تفرش: اخوان.
محلات: سليمي.
شازند: قاسم عزيزي.
ساوه: شهلا ميرگلوبيات.

28) استان هرمزگان:
بندرعباس: علي بازيار، زائري.
ميناب: سيدعلي ميرخليلي.
بندر لنگه: جباري.

29) استان همدان:
همدان: حاجي‌بابايي، سيدكاظم حجازي.
ملاير: سيدحسن فاضليان.
نهاوند: محمدتقي كاوياني‌پور.
تويسركان: فضلعلي.
رزن: محمدمهدي مفتح.
بهار و كبودرآهنگ: پورمختار.
اسدآباد: بهرامي.

30) استان يزد:
يزد: سيدمهدي صدرالساداتي.
تفت و ميبد: يحيي‌زاده.
بافق: ابوئي.
اردكان: بهجتي.


اسامی اصلاح طلبان در سراسر ایران


 

 
ستاد انتخابات كشور آخرين نتايج انتخابات هشتمين دوره مجلس شوراي اسلامي را اعلام كرد.

حوزه انتخابيه قصر شيرين ، سرپل ذهاب وگيلان غرب: فرهاد تجري با ‪۲۰‬هزارو ‪۷۱‬راي و فتح الله حسيني با ‪ ۱۳‬هزار و ‪۲۲۴‬ راي به دور دوم راه يافتند.

حوزه انتخابيه گرمي: ولي اسماعيلي با ‪۱۳‬هزار و ‪۴۹۵‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه سمنان: مصطفي كواكبيان با ‪۲۰‬هزار ‪۷۸۹‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه رزن: محمد مهدي مفتح با ‪۳۳‬هزار و ‪۱۹‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه آباده و بوآنات و خرمبيد: داود محمد خاني با ‪۱۲‬هزار و ‪۳۷۰‬راي و محمود محمدي با ‪ ۱۰‬هزار و ‪۴۴۲‬راي به دور دوم كشيده شد.

حوزه انتخابيه دامغان: حسن ملك محمدي با ‪ ۱۰‬هزار ‪۶۴۹‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه بم: موسي غضفر آبادي با مجموع ‪۱۰۴‬هزار و ‪۴۹۶‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه اقليد: ابوالقاسم رحماني با ‪۱۱‬هزار‪۲۹۵‬راي و ولي الله الياس طاهري با ‪۱۱‬هزار ‪ ۴۳‬راي به دوره دوم كشيده شد.

حوزه انتخابيه فريدن، فريدونشهر و چادگان: بهمن محمدي با ‪ ۲۱‬هزار راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه شيروان: محمدرضا حسين نژاد با ‪ ۳۱‬هزار ‪۷۰۰‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه اسلام آباد: اكبر رنجبرزاده با ‪۱۵‬هزار و ‪ ۵۹۴‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه تفرش: بهمن اخوان با ‪۱۷‬هزار و ‪۷۴۶‬راي حائز آكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه سلماس: علي اكبر آقايي مغانجوقي با ‪ ۳۴‬هزار و ‪ ۹۳۵‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه پلدختر: علي كائيدي با ‪۲۲‬هزا رو ‪۳۷۶‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه نائين: حسين حسني بافراني با ‪۱۷‬هزار و ‪۴۷۸‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه نهاوند: مهدي سنايي با ‪۲۵‬هزار و ‪ ۷۱۶‬راي حائز اكثريت آراشد.

حوزه انتخابيه چناران و طرقبه: محمد دهقاني نقندر با ‪۳۸‬هزار و ‪۸۵۷‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه نهبندان و سربيشه: محمد رضا صابري با ‪۱۴‬هزار و ‪۸۰۹‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه پاوه و اورامانات: سيد فتح اله حسيني با ‪ ۳۱‬هزار و ‪۵۶۷‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه مهاباد: جلال محمود زاده با ‪ ۳۰‬هزار و ‪ ۷۹۹‬راي حائز اكثريت آرا شد .

حوزه انتخابيه آمل: عزت الله يوسفيان ملا با ‪ ۵۰‬هزار و ‪ ۲۴۰‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه اردستان: سيد مصطفي طباطبايي نژاد با ‪ ۱۱‬هزار و ‪ ۴۴۷‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه خمين: محمد حسين مقيمي با ‪ ۲۹‬هزار و ‪ ۲۴۴‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه درگز: محمد علي دلاور با ‪ ۱۵‬هزار و ‪ ۱۰۰‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه محلات و دليجان: عليرضا سليمي با ‪ ۱۲‬هزار و ‪ ۳۴۶‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه اردكان: محمدرضا تابش با تعداد ‪ ۱۴‬هزار و ‪ ۳۶۲‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه شهرضا و سميرم و سفلي: عوض حيدرپور شهرضايي با ‪ ۲۴‬هزار و ‪ ۶۵‬راي حائز اكثريت آرا شد.

حوزه انتخابيه سنقر و كليايي: محمد حسين حيدريان با ‪ ۱۵‬هزار و ‪ ۶۹۶‬راي حائز اكثريت آرا شد.

 حوزه انتخابيه بابلسر، فريدونكنار و بهنمير: "مقداد نجف نژاد" با 29 هزارو 796راي انتخاب شد.
 
حوزه انتخابيه بهشهر، نكا و گلوگاه: "احمد مقيمي" با 46هزارو 243راي به مجلس راه يافت.
 
حوزه انتخابيه تنكابن و رامسر: "ابوالفتح نيكنام" با 35هزار و 959راي انتخاب شد.
 
حوزه انتخابيه "قائمشهر، سوادكوه و جويبار": "علي ادياني‌راد" با 55هزار و 28راي انتخاب شد.
 
حوزه انتخابیه قروه و دهگلان: سيدعماد حسيني با كسب 29 هزار و 524 رأي از 81 هزار و 446 رأي مجدداً نماينده قروه و دهگلان در مجلس شد. 
 
حوزه انتخابيه بابل: محسن نريمان با كسب 60 هزار و 423 رأي به مجلس شواري اسلامي راه يافت. ديگر منتخب حوزه انتخابيه شهرستان بابل، علي كريمي فيروزجايي بود كه به مجلس شوراي اسلامي راه يافت.
 
حوزه انتخابیه بوکان: محمدقسيم عثماني با 36 هزار و 940 راي راهي بهارستان هشتم خواهد شد.
 
حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیری خامکانی

حوزه انتخابیه دامغان: حسن ملک محمدی

حوزه انتخابیه کهنوج: محمدرضا امیری

حوزه انتخابیه شهربابک: مصطفی رضاحسینی

حوزه انتخابیه شهربافت: محمدتقی بختیاری

حوزه انتخابیه  مشکین شهر: یونس اسدی

حوزه انتخابیه اسد آباد: اکبر رنجبر زاده

حوزه انتخابیه کنگاور: سید جواد زمانی

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: شاهرخ رامین

حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: بشیر خالقی

حوزه انتخابیه بجنورد: محمدمهدی شهریاری و موسی‌الرضا ثروتی

حوزه انتخابیه تفت و میبد: سید جلال یحیی زاده

حوزه انتخابیه طبس: محمد کریم عابدی

حوزه انتخابیه بافق ، ابرکوه ، خاتم و مهریز: کاظم فرهمند و محمد شیخ شاب بافقی به مرحله دوم راه یافتند

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: مرادعلی منصوری و عباس حق‌پرست  به مرحله دوم راه یافتند
 
 حوزه انتخابیه ارومیه: سید سلمان ذاکر با 67 هزار رای در مرحله اول به عنوان رای اول به مجلس راه یافت.
 
حوزه انتخابيه نور و محمود آباد: احمد ناطق‌نوري از مجموع 89 هزار و 361 راي صحيح با كسب 43 هزار و 558 راي به مجلس شوراي اسلامي راه يافت.
 
حوزه انتخابيه رفسنجان: شيخ حسين هاشميان موفق شده است با كسب اكثريت آراي لازم در  پيروز شود.
 
حوزه‌ انتخابيه اسفراين: شهرستان اسفراين «هادي قوامي» با كسب 42 هزار رأي معادل 70 درصد آراء ماخوذه را كسب كرد و به عنوان نماينده اين شهرستان راهي مجلس هشتم شد.
 
حوزه انتخابيه علي‌آبادكتول: «اسدالله قره‌خاني» با به دست آوردن حدود 22 هزار رأي، حضورش در مجلس هشتم قطعي شد.
 
حوزه انتخابیه قم: علي لاريجاني، محمدرضا آشتياني و علي بنايي كانديداهاي جبهه متحد اصولگرايان در قم و نامزدهاي مورد حمايت جامعه مدرسين حوزه علميه قم توانستند به ترتيب با كسب حدود 76، 47 و28 درصد آراي مردم قم، به عنوان نمايندگان مردم اين شهر به مجلس شوراي اسلامي راه پيدا كنند
 
حوزه انتخابي مريوان وسروآباد: اقبال محمدي نامزد ياران خاتمي در حوزه انتخابي مريوان وسروآباد به پيروزي قاطع در اين شهر دست يافته است.
 
 حوزه انتخابيه گرمسار: عبدالرضا ترابي، نماينده دوره هفتم مجلس شوراي اسلامي با پايان شمارش آرا در حوزه انتخابيه شهرستان گرمسار و حومه از اين شهرستان دوباره راهي مجلس شد.   
 
حوزه انتخابيه مينودشت: «سيد نجيب حسيني» از حوزه انتخابيه مينودشت به عنوان اولين نماينده ليست جبهه اصولگرايي در گلستان راهي مجلس شد.  
 
حوزه انتخابیه تویسرکان: شهريار طاهري‌ از طيف مستقل اصولگرايان با 24 هزار و 386 رأي توانست به عنوان نماينده مردم تويسركان راهي مجلس شود.
 
حوزه انتخابیه اراک: مهندس عباس رجایی از مجموع 179 هزار رای اخذ شده با کسب 62514 رای از طرف مردم اراک مجددا به مجلس هشتم راه یافت.
 
حوزه انتخابيه ساري: علي اصغر يوسف نژاد و سيدرمضان شجاعي
 
حوزه انتخابات دزفول: سيداحمد آوايي نماينده فعلي دزفول با كسب 37 هزار و  281 راي براي باردوم كرسي نمايندگي مجلس را بدست آورد.
 
حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: بهمن محمدياري براي دومين دوره متوالي به عنوان نماينده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شوراي اسلامي انتخاب شد.
 
حوزه انتخابيه رودسر و املش: اسدالله عباسي با كسب بيشترين آرا به عنوان نماينده منتخب مردم اين دو شهرستان راهي مجلس هشتم شد.
  
حوزه انتخابيه ماهنشان و ايجرود: براي ششمين بار رضا عبدالهي، نامزد جبهه متحد اصولگرايان راهي مجلس هشتم شد.
 
حوزه انتخابیه كرج: فاطمه آجرلو و عزيز اكبريان اكثريت آرا را از آن خود كردند.
 
حوزه انتخابیه كاشان: اصغر گرانمايه پور منتخب مردم در اين حوزه شناخته شد.
 
حوزه انتخابيه خرم آباد: آقايان محمدرضا ملك شاهي راد با 38هزار و 626 رأي، رضا رحيمي نسب با 31هزار و 586 رأي، ايرج عبدي با 26هزار و 165 رأي، آقاي ابراهيم آقامحمدي با 24هزار و 229 رأي به دور دوم انتخابات راه يافتند.   
 
حوزه انتخابيه مياندوآب: شاهين دژ و تكاب، جهانبخش محبي‌نيا نامزد اصولگرايان راهي مجلس شد.
 
حوزه انتخابیه سراوان: عبدالعزیز جمشید زهی
 
حوزه انتخابیه گناباد: مهدی مهدی زاده
 
حوزه انتخابیه خرمشهر: مصطفی مطورزاده
 
حوزه انتخابیه بویر احمد و دنا: ستار هدایت خواه
 
حوزه انتخابیه تربت حیدریه: محمد علی رضایی
 
حوزه انتخابیه سلسله ودلفان: محمد محمدی
 
حوزه انتخابیه بندرعباس: محمد آشوری با کسب اکثریت آرا انتخاب شد.
 
حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: احمد مهدوی نماینده کنونی توانست با کسب 33 هزار 75 رای به مجلس هشتم راه یابد.
 
حوزه انتخابیه خدابنده: محمد پیران با 17 هزار 706 رای و سید فاضل موسوی با کسب 15 هزار 346 رای به دوره دوم رقابتهای انتخاباتی مجلس هشتم راه یافتند.
 
حوزه انتخابیه اهواز: شبيب جويجري با كسب 77 هزار و 225 راي به مجلس هشتم راه يافت و ناصر سوداني با 66 هزار و 393، محمد جعفر فلسفي با 53 هزار و 094، سيد شريف حسيني با 33 هزار و 778 ،و زيبا صالح پور با 29 هزار و 834 راي به مرحله دوم اين انتخابات راه يافتند.
 
حوزه انتخابيه اسلام آباد غرب و دالاهو: حشمت الله فلاحت پيشه نماينده كنوني مردم اسلام آباد غرب با كسب اكثريت آرا براي بار ديگر انتخاب شد.
  
حوزه انتخابیه شادگان: مجيد ناصري نژاد با كسب 25 هزار و 756 راي به عنوان نماينده مردم شادگان انتخاب شد.
 
 
حوزه انتخابيه مشكين شهر: يونس اسدي
 
در حوزه انتخابيه شازند: از مجموع 60429 آراء مأخوذه ، محمود احمدي بيغش با 18186 رأي حائز اكثريت آراء شد.
 
در حوزه انتخابيهآستارا : از مجموع 42875 آراء مأخوذه ، فرهاد دلقپوش با 18269 رأي حائز اكثريت آراء شد.
 
در حوزه انتخابيه لارستان و خنج: از مجموع 109251 آراء مأخوذه ، علي اصغر حسني با 32865 رأي حائز اكثريت آراء شد.
 
 در حوزه انتخابيه چابهار ، كنارك و نيكشهر: از مجموع 133955 آراء مأخوذه ، يعقوب جدگال با 71448 رأي حائز اكثريت آراء شد.
 
در حوزه انتخابيه خاش :از مجموع آراء ماخوذه 80429 راي حميدرضا پشنگ با 40688 راي حائز اكثريت آراء شد.

در حوزه انتخابيه رودبار : از مجموع آراء ماخوذه 63505 راي صمد مرعشي با 26623 راي حائز اكثريت آراء شد.

در حوزه انتخابيه ماكو و چالدران :از مجموع آراء ماخوذه 97282 راي سليمان جعفرزاده با 27561 راي حائز اكثريت آراء شد.
 
در حوزه انتخابيه ملكان: از مجموع آراء ماخوذه 63118 راي سلمان خدادادي با 26240 راي حائز اكثريت آراء شد.

در حوزه انتخابيه شوش: از مجموع آراء ماخوذه 81610 راي سيدجاسم ساعدي با 27431 راي حائز اكثريت آراء شد.
 
 در حوزه انتخابيه پاكدشت: از مجموع 70142 راي فرهاد بشيري با 24785 راي حائز اكثريت آراء شد.
 
در حوزه انتخابيه شهرستان گنبد كاووس: از مجموع آراي ماخوذه131 هزار و 814 راي بايرام گلدي برمك با 24 هزار و 647 راي و عبدالله رستگار با 22 هزار و 252 راي به دوره دوم راه يافتند.
 
در حوزه انتخابيه شهرستان بستان‌آباد: از مجموع آراي ماخوذ 47 هزار و 660 راي محمد وحدتي هلان با 9 هزار و 251 راي و احد خيري 8 هزار و 149 راي به دوره دوم راه يافتند.
 
در حوزه انتخابيه شهرستان نقده: از مجموع آراي ماخوذه 76 هزار و 271 راي جمال خضري با 18 هزار و 436 راي و علي زنجاني حسنلويي با 14 هزار و 760 راي به دوره دوم راه يافتند.
 
در حوزه انتخابيه شهرستان ملاير :از مجموع آراي ماخوذه 105 هزار و 352 راي امين حسين رحيمي با 34 هزار و 343 راي حائز اكثريت آرا شدند و براي تعيين يك نماينده ديگر سيدمحمد حسن فاضليان با 24 هزار و 764 راي و حسن ونايي با 21 هزار و 842 راي به دوره دوم راه يافتند.
 
در حوزه انتخابيه شهرستان مباركه: از مجموع آراي ماخوذه 37 هزار و 124 راي سيدمحمد جعفر سادات موسوي با 8 هزار و 341 راي و سيدعلي محمد موسوي مباركه با 6 هزار و 645 راي به دوره دوم را يافتند.
 
در حوزه انتخابيه بروجرد: از مجموع 108 هزار و 823 راي علاءالدين بروجردي با 53 هزار و 661 راي حائز اكثريت آرا و هادي مقدسي با 26 هزار و 145 راي و هادي گودرزي 25 هزار و 357 راي به دوره دوم راه يافتند.

در حوزه انتخابيه شهرستان كازرون : از مجموع آراء ماخوذه 130674 راي غلامرضا دهقان ناصرآبادي 55289 راي حائز اكثريت آراء شد.
 
در حوزه انتخابيه شهرستان صومعه سرا : از مجموع آراء ماخوذه 64694 راي سيدكاظم دلخوش اباتري 20121 راي حائز اكثريت آراء شدند.
 
درحوزه انتخابيه شهرستانزابل و زهك: از مجموع آراء ماخوذه 153255 را آقايان عباسعلي نورا 48841 و نظر دهمرده قلعه نو 40135 راي حائز اكثريت آراء شدند.
 
در حوزه انتخابيه شهرستان فومن: از مجموع آراء ماخوذه 46026 راي علي ميرزائي 22963 راي حائز اكثريت آراء شد.
 
در حوزه انتخابيه شهرستان خميني شهر: از مجموع آراء ماخوذه 73105 راي سيدمحمد جواد ابطحي 24101 راي حائز اكثريت آراء شد.
 
در حوزه انتخابيه شهرستان گلپايگان و خوانسار: از مجموع آراء ماخوذه 46984 راي محمدابراهيم نيكونام 19704راي حائز اكثريت آراء شد.
 
در حوزه انتخابيه شهرستان فسا : از مجموع آراء ماخوذه89874 راي محمدحسن دوگاني آغچقلو 48016 راي حائز اكثريت آراء شد.
 
در حوزه انتخابيه شهرستان هشترود و چاراويماق: از مجموع آراء ماخوذه 47506 راي غفار اسماعيلي 13812راي حائز اكثريت آراء شد.
در حوزه انتخابيه شهرستان ني‌ريز و استهبان : از مجموع آراء ماخوذه 83970 راي محمدسقايي 37205 راي حائز اكثريت آراء شد.

در حوزه انتخابيه قائنات: از كل آراي ماخوذه 87 هزار و 376 برگ راي موسي قرباني با 44 هزار و 654 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
 در حوزه انتخابيه نطنز و بخش قمصر: از كل آراي ماخوذه 32 هزار و 757 برگ راي محمد ضابطي طرقي با 11 هزار و 631 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
 در حوزه انتخابيه لنگرود: از كل آراي ماخوذه 62 هزار و 884 برگ راي مهرداد يائوج لاهوتي با 24 هزار و 172 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
 
در حوزه انتخابيه بندرانزلي: از كل آراي ماخوذه 54 هزار و 31 برگ راي حسن خسته‌بند با 24 هزار و 557 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
در حوزه انتخابيه لاهيجان: از كل آراي ماخوذه 82 هزار و 469 برگ راي يوسف قاسمي گولك با 21 هزار و 552 راي حائز اكثريت آرا شدد.
 
 در حوزه انتخابيه بيجار: از كل آراي ماخوذه 46 هزار و 552 برگ راي بهمن مرادنيا با 12 هزار و 400 راي حائز اكثريت آرا شدند.
 
در حوزه انتخابيه دشتستان: از كل آراي ماخوذه 109 هزار و 145 برگ راي جوانشير كدخداپور با 29 هزار و 305 راي حائز اكثريت آرا شدند.
 
در شهرستان خمين: از مجموع 51 هزار و 540 راي محمدحسين مقيمي با تعداد 29 هزار و 244 راي حائز اكثريت آرا شد. 

در ورامین: سيدحسين نقوي با كسب حدود 78 هزار راي از مجموع 125 هزار راي ماخوذه به مجلس شوراي اسلامي راه يافت.

اسامي برخي ديگر از كانديداهاي تائيد صلاحيت شده توسط شوراي نگهبان

خبرگزاري فارس: شوراي نگهبان، صلاحيت 48 كانديداي انتخابات هشتمين دوره مجلس شوراي اسلامي را تائيد كرد.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، اسامي 48 كانديداي تاييد صلاحيت‌ شده انتخابات مجلس شامل آن دسته از نامزدهايي است كه صلاحيت‌ اين عده در مرحله بررسي شوراي نگهبان مورد تائيد واقع نشده بود و اعضاي شوراي نگهبان در مهلت زماني 7 روزه اخير پس از بررسي هاي نهايي صلاحيت آنان را براي نمايندگي مجلس تائيد كرد.

* آذربايجان شرقي
نوشين حاجي‌زاده متقي خامنه
علي حيدري

* آذربايجان غربي
سليمان جعفرزاده
محسن راثي- مياندوآب
حسن خليل‌زاده
بهروز عزيزخاني

* اردبيل
عظيم نورزي
سليمان فهيمي گيگلو
خداكريم پورجعفر قوجه بيگلو

* اصفهان
شهناز اشكي‌يان
رضا بدريان
احمد زادهوش
اصغر صالحي‌تبار
عليرضا سلطاني
بابك ايران‌پور مباركه
هراير شانظريان - مسيحيان ارمني جنوب ايران
مهدي حيدري
حسين خادمي

*بوشهر
عبدالله باغچه‌بان
يداله قايدي- دشتسان

* تهران
علي موسوي لاريجاني
علي صديق
منصور وحيدي
ناصر شيركوند

* تهران بزرگ
سيدتقي نوربخش

* خراسان رضوي
فرامرز زينل‌پور
حسين رجبي
حسن برزلولي

* خوزستان
ابوالقاسم فدعمي
سيدصاحب بيت‌سيدلور

*زنجان
رضا عبدالهي

* سمنان
علي‌اكبر رجبي

*فارس
مهدي محمدي

* قزوين
حسين نوروزي

*كردستان
ناصر شكري
رحيم غلامپور
خالد مظفري

* كرمان
محمد فرشاد

* كرمانشاه
علي جليليان
حميدرضا اميني
كاظم سليمي

* كهكيلويه و بويراحمد
عبدالرسول رضايي

* گلستان
محمدعلي كمالگري

* لرستان
محمدحسن ستاري

* هرمزگان
باقر توحيدي

* همدان
غلام‌عباس ظفري

* يزد
علي‌‌اكبر اولياء
سيدمحمدجعفر ميرجليلي

اگر چه از اين ليست به عنوان آخرين فهرست تائيد صلاحيت‌ها ياد مي شود اما احتمال مي رود كه اسامي افرادي همچون علي ثمري، فرهاد رهبر، علي هاشمي و جهانگيري از ايرانشهر و نيز تعداد معدودي از كانديداهها در واپسين ساعات مهلت زماني بررسي صلاحيت‌ها، مورد تجديدنظر نهايي شوراي نگهبان واقع گردد.
ليست كامل همه كانديداهاي تاييد و رد صلاحيت شده انتخابات مجلس، عصر امروز دوشنبه به وزارت كشور اعلام خواهد شد.

نسخه چاپي ارسال به دوستان

فارس منتشر كرد/

اسامي 20 نامزد ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در تهران

خبرگزاري فارس: اسامي 20 نامزد ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در شهر تهران براي انتخابات مجلس هشتم نهايي شد.

 

يك منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس اسامي 20 كانديداي مورد حمايت ستاد ائتلاف اصلاح طلبان براي انتخابات مجلس هشتم را اعلام كرد.

اين ليست قرار است امشب و در حضور سيد محمد خاتمي قطعي شود. در همين حال برخي خبرها حكايت از احتمال قرار گرفتن نام 10 نفر ديگر در اين ليست دارد.
اسامي اين 20 تن از اين قرار است:
1- مجيد انصاري
2- اسحاق جهانگيري
3- علي اشراقي
4- رضا امراللهي
5- سيد محمود دعايي
6- اسدالله كيان ارثي
7- رسول منتجب‌نيا
8- محمد صدر
9- نجفقلي حبيبي
10- سهيلا جلودارزاده
11- نرگس كريمي
12- فاطمه تندگويان
13- الهه راستگو
14- اشرفي اصفهاني
15- عليرضا محجوب
16- جواد اطاعت
17- عجايبي
18- حسن خليل آبادي
19- سيد كامل تقوي نژاد
20- عباسعلي زالي

......!

آذربایجان شرقی

بناب :   دكتررسول صدیقی

سراب :  مجید نصیرپور سردهانی

هشترود :  دكترمحبوب حضرتی

میانه : مهندس سیدحسین هاشمی

مرند :  مهندس سیروس سازدار

تبریز :  دكتر مسعود پزشكیان

  Eآذربایجان غربی

میاندوآب :  دكتر محسن رائی

خوی :  سیدابوالحسن موسوی

  Eاردبیل

اردبیل :   ولی آذروش، مالك رضایی

گرمی :   نصیری

پارس‌آباد و بیله‌سوار :  عباس‌ جهانگیرزاده

  Eاصفهان

اردستان :   دكتر احمد رمضانی

خمینی‌شهر : آقای اللهیاری

نائین :   سید طباطبائی

نجف‌آباد :  مجتبی طاهری

لنجان : آقای بزرگی

اصفهان :   علی كردآبادی، مجتبی هاشمی

فریدن :   شجاعی

  Eایلام

شیروان چرداول ایوان مهران :  دكتر داریوش قنبری

 E بوشهر

بوشهر و دیلم و كناره :  حسن قائدزاده

دشتستان :  جهانشیر كدخداپور

دشتی :  سیدمحمدمهدی پورفاطمی

دیر و كنگان :  علی كرمی

  Eچهارمحال و بختیاری

شهركرد :  نصرالله ترابی

لردكان : آقای علیپور

  Eخراسان شمالی

بجنورد :  شهریاری، مرتضی صادقی

 E خراسان رضوی

نیشابور :  غلامحسین مظفری، خانم مطهره سخاوتی

قوچان :   هادی شوشتری

كاشمر :  محمدعلی خباز

مشهد : آقای آفریده، آقای امینی، آقای موهبتی

درگز :  محمد دلاور

خواف و رشتخوار : آقای سجادی

فریمان : آقای مهندس شریفی

  Eخراسان جنوبی

  Eخوزستان

رامهرمز : آقای بهمنی

ماهشهر :  جلال درویش

شادكان :  دكتر عیسی مقدمی‌زاده

آبادان :  عبدالله كعبی

 E زنجان

زنجان و طارم :  آقای دكتر سعداله نصیری، جمشید انصاری

 E سمنان

سمنان:  كواكبیان

 E سیستان و بلوچستان

زاهدان:  پیمان فروزش

 E فارس

آباده :  علیرضا فرود

داراب : محمدمهدی افشاری

لامرد و مهر :  سیدحبیب حسینی

فسا :  یحیی تهمتن

فیروزآباد :  ابوذر كرمپور حقیقی

 E قم

 E قزوین

قزوین – آبیك :  قدرت‌الله علیخانی

تاكستان :  امیر طاهرخانی

 E كردستان

 E كرمان

كرمان و راور :  محمدعلی كریمی، دكتر محمود جواد فدایی

رفسنجان :  شیخ حسین هاشمیان

شهر بابك :  جعفر رضازاده

بافت  :  محمدتقی بختیاری

سیرجان :  حسین دعاگویی

بم : دكتر اصغر مكارم

جیرفت : آقای اسلام‌پناه

كهنوج :  مختار وزیری

زرند :  دكتر حسین امیری خانمكانی

 E كرمانشاه

كرمانشاه :   هدایت‌الله فرهادی، دكتر جهانبخش امینی، جهانگیر كرمی

اسلام‌آباد :  شهریار منصوری

كنگاور :  حجت‌الله رستگار

E كهگیلویه و بویراحمد

گچساران:  غلامرضا تاگردون

بهمئی:  لطیف رستاد

 E گلستان

گرگان :  سیدسبحان حسینی، عبدالله میراكبری

علی‌آباد كتول :  عین‌الله علاء

رامیان و آزادشر :  غلامعلی كوهساری

 E گیلان

 E لرستان

خرم‌آباد :  محمد بهاروند، نورمحمد فردی بیراموند

درود و ازنا : آقای غلامرضا عبدالوند

بروجرد :  حسین ستاری

كوهدشت : آقای علی‌محمد سوری لكی

 E مازندران

ساری :  علی اسدی، علی‌اصغر یوسف‌زاده

نوشهر – چالوس : آقای دكتر محسنی

قائم‌شهر : آقای بزرگ‌نیا، آقای ولی‌الله رعیت

بابل :  محسن نریمان

 E مركزی

خمین : آقای مقیمی

 E هرمزگان

میناب : دكتر علی‌ معلمی‌پور

بندرلنگه : آقای عبداله حسینی

بندرعباس - قشم و حاجی‌آباد : سیدمصطفی ذوالقدر

 E همدان

ملایر :  عباس آریازند

اسدآباد : آقای خزایی

نهاوند : E دكتر مهدی سنایی

بهار و كبودرآهنگ :  علی یعقوبی

همدان : محمود نیلی، غلامحسین مجذوبی

 E یزد

اردكان :  محمدرضا تابش

یزد: علی‌اكبر اولیاء

 E شهرستان‌های تهران

دماوند :  محسن صفری

ساوجبلاغ :  سیدعلی حسینی


فهرست ائتلاف حزب‌الله در سراسر كشور منتشر كرج :1.ذاكري2. رشيد جلالي جعفري3. علي‌اصغر شفيعي خورشيدي4- سيدرحيم سعادت 5. اقبال اشرفي6. عزيز اكبريان
شهريار‌:1.گل محمد الياسي
دماوند و فيروزكوه‌:1.جوادزاده‌
ساوجبلاغ و طالقان‌:1.نژادفلاح ‌
پاكدشت‌:1.فرهاد بشيري
‌رباط كريم‌:1.ولي‌زاده 2. حبيبي
‌ورامين‌:1.حسين اعلاء

* استان اردبيل
‌اردبيل، نمين و نير‌:1.فرج‌الله افغاني اصل 2. دكتر رحيم صمدي
خلخال و كوثر‌: 1.مهرانگيز مروتي 2. قادري
گرمي و دشت مغان‌: 1.حجت الاسلام ميرقسمت موسوي
پارس آباد، بيله سوار‌: 1.سليمان فهيمي گيگلو 2. حجه‌الاسلام برومند
مشكين شهر‌: 1.ولي ملكي

* استان آذربايجان شرقي
تبريز، اسكو و آذر شهر‌: 1.هادي غفاري 2. سيد محمدرضا ميرتاج الديني3. عليرضا منادي 4. رضا رحماني 5. دكتر پرشكيان 6. لواساني 7. متفكر آزاد 8. شكور اكبرنژاد 9. محمدحسين فرهنگي
مراغه و عجب شير‌: 1.سيد مصطفي سيد هاشمي
‌سراب‌: 2. امير صنعتي مهرباني3.اسماعيل حيدري آزاد 4. نصيرپور
ميانه‌: 1.سيد حسين هاشمي 2. سيد بهلول حسيني
شبستر‌: 1.دكتر امين لو 2. كريم غياثي مرادي
هشترود و چاراويماق‌: 1.غفار اسماعيلي 2. مجيد ولي‌زاده
كليبر ‌: 1.ارسلان فتحي پور
اهر‌: 1.ولي الله ديني
مرند و جلفا‌:1.خانم منطقي فارفار
ملكان‌:1.سلمان خدادادي
ستان‌:1.احمد كنعاني
بناب‌:1.دكتر صديقي

* استان آذربايجان غربي
اروميه‌: 1.محمد عباسپور 2. دكتر فتحي‌نژاد3.خانم پورحيدر 4. سيد سلمان ذاكري 5. جهانگيرزاده 6. صادق فتح اللهي 7. رضا محبوبي
مياندوآب‌: 1.جهانبخش محبي‌نيا 2. اسدالله تابع
نقده و اشنويه‌:1.رسول پورزمان
خوي‌:1.هاشم حجازي فر 2. عباس فخري
سلماس‌:1.آقايي
بوكان‌:1.قسيم عثماني
پيرانشهر‌:1.ابوبكر قادري
ماكو، چالدران، پلدشت، شوط‌: 1.سليمان جعفرزاده

* استان اصفهان
اصفهان‌: 1.خانم دكتر پيشگاهي فرد2. تاج‌زاده3. دكتر شهرزاد 4. حسن كامران دستجردي 5. علي نصر 6. آقا تقي انصاري 7. علي اكبر پرورش 8. خانم صليحي 9. حسين آذين
نطنز و قمصر‌: 1.دكتر علي باغبانيان
برخوار و ميمه‌: 1.سيد محمود حسيني دولت آبادي 2. حجه‌الاسلام ناصري
خميني شهر‌: 1.سيد محمود ابطحي 2. دكتر فريدون اللهياري
شهرضا و سميرم سفلي‌: 1.خدادي 2.عوض حيدر پور شهرضايي
شاهين شهر‌:1.حجت الاسلام حسيني
سميرم‌: 1.علي افشاري 2. علي اكبر نادري3.جعفري
مباركه‌: 1.مهندس كاظم يزداني باغ ملك
گلپايگان و خوانسار: 1. شايسته 2. ياوري
فريدن و فريدون شهر‌: 1.بهمن محمدي
فلاورجان‌: 1.حبيب الله بهرامي
نائين‌: 1.آقاي عرب 2. حسين حسني بافراني3. سيد ابوالفضل رضوي4. طباطبائي
كاشان‌: 1.گرانمايه پور
نجف آباد، تيران،‌:1.حميد سعادت2. سردار حيدري
اردستان‌: 1.سيد مصطفي طباطبايي

* استان ايلام
دهلران، دره شهر و آبدانان‌: 1.عيسي باقري 2. لطيف نوروزي 3.ماجد نظري 4. عبد سبزي 5. حسينعلي حقي 6. منصور اميدي
ايلام‌: 1.علي اكبر بسطامي2. شاپور فولادي3.سعادت سعادتي 4. فريدون همتي 5. دكتر احمد سوهاني6. داريوش قنبري 7. دكتر متين8. علي اكبر محمديان 9. فرج الله خدامرادي 10. يزدان بخش11. علي حسن بابائيان

* استان بوشهر
بوشهر و گناوه و ديلم‌:1.شكرالله عطارزاده
دشتستان‌: 1.سيد عبد المجيد شجاع
دشتي و تنگستان ‌: 1.علوي نژاد
دير و كنگان‌: 1.دكتر جليليان

* استان چهارمحال بختياري
شهركرد‌: 1.سيدقباد مرتضوي
لردگان‌: 1.حجه‌الاسلام نصيب الله محمدي2. مجيد جليل سرقلعه
بروجن‌: 1.سيروس برنا 2. ميرزايي
اردل و فارسان‌: 1.سيد قباد مرتضوي 2. ابراهيم رضايي بابادي

* استان خراسان رضوي
مشهد و كلات‌: 1.محمدرضا فاكر2. حجه‌الاسلام علي عسگري3.دكتر سرفراز يزدي 4. رحماني فضلي 5. دكتر ابوالفضل محمدي
نيشابور‌: 1.حسين سبحاني نيا 2. غلامحسين مظفري3.مهندس رضائيان ‌ تربت حيدريه
زاوه و مهمولات‌: 1.حجه‌الاسلام رضايي2. محمدناصر توسلي‌زاده
فردوس و طبس‌: 1.عباس يعقوب‌زاده 2. امير حسنخاني
چناران و طرقبه‌: 1.محمد دهقان
قوچان و فاروج‌: 1.علي اصغر رشيد 2. عباس علي رستمي
كاشمر: 1.احمد بلوكيان 2. انبيايي
خواف و رشتخوار: 1.حجه‌الاسلام احمدپور
درگز‌: 1.حسن رضيان مقدم
سبزوار‌: 1.بروغني 2. احمد بزرگيان3.رونمايي4. مزيناني 5. سبحاني فر
تربت جام و تايباد‌: 1.غلامرضا اسداللهي

* استان خراسان شمالي
بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان‌: 1.موسي الرضا ثروتي 2. عباس مظفر
شيروان‌: 1.عبدالرضا عزيزي 2. پيرزاده

* استان خراسان جنوبي
قائنات‌: 1.حجه‌الاسلام ابوالقاسم مسعودي
نهبندان و سربيشه‌: 1.سيد محمد صادق نيرومند
بيرجند‌: 1.حجت الاسلام تابع

* استان خوزستان
اهواز‌: 1.عباس صمدي2. علي عماد3.شبيب جويجري 4. ناصر سوداني 5. موالي‌زاده
خرمشهر‌: 1.مصطفي مطور‌زاده 2. عقيلي
آبادان‌: 1.يونس محمدي 2. عبدالله كعبي3.محمدسعيد انصاري4. دهدشتي
انديمشك‌: 1.فريدون حسنوند 2. كركئي3.دكتر علي مقدس‌زاده
دشت آزادگان ‌:1.سواري2. سيدصاحب سيدنوري
بهبهان‌: 1.سيد حاجي محمد موحد
ايذه و باغملك ‌: 1.دهقان 2. سيدهادي طباطبايي3. علي نوذرپور
دزفول‌: 1.سيد احمد آوايي 2. پورهنگ (بختياري)
ماهشهر‌: 1.كمال دانشيار
شادگان ‌:1.دكتر حسين بني اسد
شوش دانيال‌:1.سيدجاسم ساعدي2. سيد صاحب بيت سيد نور
شوشتر‌: 1.جنت مكان 2. سعيد ايزديان3.بورد4. خرم دل
رامهرمز‌:1.سيد ناصر موسوي
مسجدسليمان‌: 1.اميدوار رضائي

* استان زنجان
ابهر، خرم دره‌:1.احمد مهدوي ابهري
زنجان، طارم عليا‌: 1.رفعت بيات 2. ميرعبدالهي3 سيد جلال حسيني4. منصور عزتي 5. سعيدي كيا
ماه نشان‌: 1.مهندس رضاعبدالهي

* استان سمنان
سمنان: 1.حجه‌الاسلام هادي دوست محمدي 2. كواكبيان
شاهرود‌: 1.حجت الاسلام سيد محمد حسيني شاهرودي 2. كاظم جلالي 3.محمدرضا مشايخ
دامغان‌: 1.دكتر حسن سبحاني
گرمسار‌: 1.عبدالرضا ترابي 2. غلامرضا كاتب

* استان سيستان و بلوچستان
زاهدان‌: 1.دكتر حسينعلي شهرياري
زابل‌: 1.دكتر نورا 2. سيد حسن آقا حسيني طباطبايي
ايرانشهر و سرباز‌: 1.‌سراوان‌: 1.هدايت الله ميرمراد زهي

* استان فارس
شيراز‌: 1.حجه‌الاسلام محمد هادي رباني 2. سيد حسن ذوالانوار 3. احمدرضا دستغيب 4. دكتركريم زارع 5. دكتر قادري 6. دكتر اسماعيل‌پور7. كاظم حقيقت
استهبان و ني ريز‌: 1.مهندس محمد سقائي
ممسني‌: 1.علي احمدي 2. رشيدي
كازرون‌: 1.شاهين محمد صادقي 2. دهقان
سپيدان ‌: 1.علي مويدي 2. هاشمي
فسا ‌: 1.محمدحسن دوگاني آقچغلو
جهرم‌: 1.سيد جمال الدين ارجمند 2 . شجاعي فر
لامرد‌: 1.محمد علي حياتي 2. محمد راستي
سروستان ،كربال و كوار‌: 1.زين العابدين طهماسبي
فيروز آباد‌: 1.سيد يونس موسوي سرچشمه2. حيدر عاليشوندي
باده ، بوانات خرم بيد‌: 1 . دكتر محمود محمدي
داراب و زرين دشت‌: 1.عبدالمحمد رستاد 2. اسكندر بهمني
مرودشت‌: 1.حسن شبان پور
اقليد‌: 1.الياس طاهري 2. محمدابراهيم اميري

* استان قم
قم‌: 1.تكيه‌اي 2. يثربي3.علي بنايي4. علي لاريجاني5. آشتياني6. وكيلي

* استان قزوين
قزوين و آبيك و البرز‌:1.سيد محمدحسن ابوترابي فرد 2. مرتضي علي خاني 3.عباس محمد دوست 4. مير باقري 5. داوود محمدي
بويين زهرا و آوج‌: 1.سيد موسي عاصف حسيني 2. عباسپور
تاكستان‌: 1.رجب رحماني 2. امير طاهر خاني

* استان كردستان
قروه و دهگلان‌:1.سيد عماد حسيني 2. ابراهيم مرادپور بسيار3.حجت الاسلام و المسلمين عبدي
سقز و بانه ‌: 1.نقشبندي
سنندج‌:1.امير شعباني
بيجار‌:1.بهمن مرادنيا ‌

استان كرمان
كرمان و راور‌: 1.حجت الاسلام و المسلمين مهدي عرب پور2. غلامرضا گرمي3. محمدعلي كريمي
جيرفت و عنبرآباد‌: 1.حجت الاسلام كمالي پور 2. حجت الاسلام علي زادسر 3.حجت الاسلام طارم
بافت‌: 1.سلطان نژاد2. حجت الاسلام شمس الديني3.محمود آقاجاني
سيرجان و بردسير‌: 1.سيداحمد حسيني
رفسنجان‌: 1.شيخ حسين هاشميان 2. دكتر حسيني
كهنوج‌: 1.حجه‌الاسلام اميري 2. حجت الاسلام مختاروزيري
زرند و كوهنبانه‌: 1.حجت الاسلام سيدعلي تهامي 2. حسين اميري خامكاني
شهربابك‌: 1.رضا حسيني
بم‌: 1.حجه‌الاسلام غضنفرآبادي

* استان كرمانشاه
كرمانشاه‌: 1.دكتر جهانبخش اميني 2. سردار حشمتيان3.غلامرضا گوديني 4. سيد مجتبي موسوي اجاق 5. حميد فرجي 6. سردار محمد كرمي 7. جلال الدين پولكي
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجاني‌: 1.حسيني
سنقر‌: 1.محمدي فر2. علي اوسط هاشمي
اسلام آباد غرب‌: 1.مجتبي جليليان 2. كامبيز جعفري3. فرهاد بختياري 4. حشمت الله فلاحت پيشه 5. حاتمي6. احمدرضا كلهر
كنگاور و هرسين‌: 1.حجه‌الاسلام رضا سعادت 2. حجه الله رستگار 3.ارسلان رضائي 4. رحمان صابري
قصر شيرين ، سرپل ذهاب، گيلانغرب ‌: 1.سيد حشمت الله جاسبي 2. كرم محمدي3.فتح الله حسيني

* استان كهكيلويه و بوير احمد
گچساران، باشت‌: 1.علي مراد جعفري
دهدشت ‌:1.بزرگواري 2. مژدهي
ياسوج ‌:1.ستار هدايت خواه 2. محمد زارع

* استان گلستان
گرگان ‌: 1.ربيعي
علي آباد كتول‌: 1.اسدالله قره‌خاني آلوستاني
مينودشت،كلاله، مراوه تپه، گاليكش‌:1.بيگدلي
گنبد‌:1.مارامائي

* استان گيلان
رشت‌: 1.رمضانعلي صادق‌زاده 2. جبار كوچكي‌زاده
رودبار‌: 1.عطاالله حكيمي 2. دكتر مخزن موسوي
تالش، رضوانشهر، ماسال‌: 1.عنايت‌الله عبادي خطبه‌سرا2. بهمن محمدياري
فومن، شفت‌: 1.ناصر عاشوري قلعه رودخاني 2. رمضاني3.كاذري
آستارا‌: 1.شاپور مرحبا
صومعه سرا‌: 1 سيد كاظم دلخوش اباتري
رودسر و املش‌: 1.اسدالله عباسي
لاهيجان‌: 1.تيمور پورحيدري 2. محمود صابر هميشگي
لنگرود‌: 1.محمدعلي حيدري شلماني 2. مهرداد لاهوتي
آستانه اشرفيه‌: 1.حجه‌الاسلام خيرخواه
بندر انزلي‌: 1.هادي حق شناس 2. حسن خجسته بند

* استان لرستان
خرم آباد‌: 1.حجت الاسلام جهانبخش قديري 2. مهندس محمدرضا حسنوند3.قدرت الله ايماني 4. رحيمي 5. ايراني
ملاوي و پلدختر‌: 1.سيد محمد مهدي شاهرخي
دورود و ازنا‌: 1.حسين گودرزي 2. جمشيدوند3.حسين پاپي
بروجرد ‌: 1.محسن يحيوي 2. گودرزي
سلسله و دلفان ‌: 1.حجت الاسلام و المسلمين علي آل كاظمي
كوهدشت‌:1.حجت الاسلام شاهرخي 2. صدري3. علي امامي راد
اليگودرز‌: 1 سيد مرتضي موسوي 2. مجيد دهقاني3.محمد اسماعيل مداحي

* استان مازندران
ساري‌:1.ابوالقاسم روحي سرخكلايي 2. يوسف نژاد
بابل‌: 1.مهندس محمدباقر رضايي 2. علي اكبر ناصري3.دكتر علي اردشير
نوشهر و چالوس‌: 1.انوشيروان محسني بندپي
نور و محمودآباد‌:1.احمد ناطق نوري
بهشهر و نكا‌: 1.دكتر مقيمي
رامسر و تنكابن‌: 1.ابوالفتح نيكنام
بابلسرو فريدونكنار‌: 1.حجت الله روحي
آمل‌: 1.عزيزالله يوسفيان ملا 2. محمد پور عمران
قائمشهر‌: 1.ولي رعيت 2. ادياني3.اكبري 4. غفاري

* استان مركزي
اراك و كميجان‌: 1.حسن مرادي 2. شريفي3. فخر الاسلام4. لطفي 5. مختاري
محلات و دليجان‌: 1.سيد حسن عباسي2. مجيد خليلي3. سليمي
شازند‌: 1.قاسم عزيزي2. احمدي
خمين: 1.مقيمي2. صالحي
ساوه و زنديه‌: 1.عقيل قديم2. محمد مهدي امامي ناصري3.حسين اسلامي 4.خانم ميربگم بيات
تفرش-فراهان- آشتيان‌: 1.اخوان2. سپاسي

* استان هرمزگان
بندرعباس،حاجي آباد، قشم و ابو موسي‌:1.محمد آشوري تازياني 2. زائري3. محمدامين فرج زاده
بندرلنگه و بستك‌: 1.سيد عبدالله حسيني
ميناب، رودان و جاسك‌: 1.علي معلمي پور 2.سيد علي مير خليلي

* استان همدان
همدان‌: 1.حميدرضا حاجي بابايي2.سيدكاظم حجازي3. حجه‌الاسلام حسني حلم4. دكتر نظري
تويسركان ‌: 1.مرتضي فضلعلي
ملاير‌: 1.ربيعي2. حسن فاضليان
رزن‌:1.مفتحژ
اسدآباد‌: 1.دكتر محمدباقر بهرامي
نهاوند‌: 1.محمد تقي كاوياني پور

* استان يزد
يزد و صدوق‌: 1.دكتر سيدحسن پاك نژاد 2. شايق3.صدر ساداتيژ
اردكان‌: 1.عليرضا تابش
مهريز، بافق، ابركوه و خاتم‌: 1.سيدمحمدتقي محصل همداني
تفت و ميبد‌: 1.سيد جلال يحيي‌زاده

* ليست پيشنهادي شهر تهران
1. حسين مظفر 2. خوشچهره 3. حسين كنعاني مقدم 4. حسن غفوري فرد 5. حجت الاسلام ناصحي 6. سيد حسن شجاعي 7. حجت الاسلام دعوتي 8. قاسم سلطان آبادي 9. اسماعيل كوثري 10. سيد محمد ميرمحمدي 11. رضا طلايي نيك 12. فهيمه خان‌محمدزاده 13. سعيد صادقي 14. علي فتح‌الله زاده 15. كاتوزيان 16. حداد عادل 17. فاطمه بداغي 18. شيخ الاسلام 19. مجيد انصاري 20. دعايي 21. عادل آذر 22. ابراهيم انصاريان 23. حسين رويوران 24. منتجب‌نيا 25. فاطمه كروبي 26. فياض بخش 27. سهيلا جلودارزاده 28. معصومه رضايي نظري 29. سعيد ابوطالب 30. محمدرضا راه‌چمني

تاريخ : جمعه هفدهم اسفند 1386 | | نویسنده : سرویس سیاسی و حوادث |